אודות

הידברות, המפעל האדיר הזה שמקיף את תחומי החיים של כולנו. שכל אחת ואחד מאיתנו נתקל/ת בו ונעזר/ת בו, קורה ממש כאן.
זה מתחיל בדברים הקטנים ביותר, בפינות הכי פשוטות של החיים: חיפוש פשוט בגוגל בכל נושא הקשור ליהדות או לסיוע בכל תחום שהוא, מוביל אותנו מיד להידברות. מיליוני הכניסות לאתר מידי יום מעידים עד כמה הידברות הפכה לחלק מהחיים שלנו.
זה ממשיך בתוכן והפנאי שאנו צורכים. הערוץ והאתר מספקים חוויית צפייה שממלאת לנו את היום ואת הלילה בתוכן מחכים, נקי, איכותי ומעורר שיח. וזה ממשיך גם הלאה לנושאים המשמעותיים יותר כמו סיוע כלכלי, שלום בית, שידוכים, ייעוץ אישי ורגשי, ועד לפרויקטים גדולים וייעודיים כמו סיוע לנשים במצוקה ועוד.
הידברות הפכה למעצמה של מידע וידע, מעצמה של כח, ולפעמים אנו לא שמים לב עד כמה זה השפיע על החיים של כולנו.
והמפעל האדיר הזה מתרחש כאן, ממש כאן.

למפעל האדיר הזה יש חדר מכונות, מנועי ענק שמפעילים את המערכת חובקת העולם הזאת. מפעל כביר בסדר גודל של הידברות כרוך בעלויות כבדות מאוד, סכומי עתק הדרושים כדי להניע את הגלגלים הללו.
וכפתורי ההפעלה, הידיות שמסובבות את הגלגלים הברוכים האלה נמצאים ממש כאן, במקום בו אתם נמצאים עכשיו.
גלגלי הענק האלה לא מסתובבים לבד, מישהו מסובב אותם. ואת הכח לסובב אותם הוא מקבל כאן, מאיתנו, מכל אחת ואחד מאיתנו.
אם הגעת לכאן, סימן שיש לך את האפשרות, היכולת והרצון להושיט יד ולעזור לרב זמיר כהן שליט"א לסובב את הידית, שמסובבת את הגלגל, שמסובב עוד גלגל, שמסובבים עוד גלגלי שיניים גדולים מאוד, גלגלי מפעל הידברות המפואר, הענק ורב הזרועות.
הרבה מקום יש כאן, להרבה ידיים, לידיים של כולנו!
פה במקום הזה, כל אחד ואחת מושיט/ה יד לעזרה. בלי הגבלה של סכום, אחד המרבה ואחד הממעיט ובלבד שיכוון ליבו לשם שמים. כל סכום שאנו תורמים כאן, הוא עוד תנופה, עוד קצת דלק ועוד קצת כח למפעל הידברות. 
כאן במקום הזה, נתניע כולנו יחד את המנועים הגדולים של הידברות. כדי שהמכונות ימשיכו לפעול, כדי שהמפעל האדיר הזה ימשיך לעבוד. 
אז בואו ניתן יד.

בשביל זה אנחנו כאן!