מנהלת קבוצות ההרזיה: "איך ממשיכים לחיות עם ההבנה שלקחת את החיים של הבת שלך?"
![](https://give.hidabroot.org/wp-content/uploads/2020/12/איך-ממשיכים-לחיות-כתבה-אמא.jpg)
אונור אקשטיין, מנהלת קבוצות ההרזיה, חשפה לאחרונה כי עברה הפסקת הריון בשבוע 37, עקב מום שהתגלה אצל העוברית. "כמה חבל שהצורך לשמוע חוות דעת שנייה אינו מגיע מתוקף החוק", היא אמרה בראיון בו סיפרה על הספקות והלבטים
"אמרו לי שלתינוק אין סיכוי לחיות, המליצו לי לוותר עליו"
![](https://give.hidabroot.org/wp-content/uploads/2020/12/עילאי-הבן-של-ענבל-אזולאי.jpg)
בשבוע 26 להיריון הודיעו הרופאים לענבל אזולאי שהעובר סובל ממום חמור של פיסטולה ואין לו סיכוי לשרוד באוויר העולם. "המליצו לי על הפלה", היא מספרת, "ורק בנס שמרתי על ההיריון". ומה שלומו של התינוק כיום?
מחלקת אמא נתנה לי את האור – כך נמנעתי מהפלה
![](https://give.hidabroot.org/wp-content/uploads/2020/12/תמונה-פוסט-לאמא.jpg)
אני שמחה לספר את הסיפור שלי, כדי שנשים נוספות יחשבו פעמיים לפני ביצוע הפלה